تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
بررسی سرعت و لودینگ سایت یا وبلاگ

بررسی سرعت و لودینگ سایت یا وبلاگ

نويسنده: pey_man دوشنبه 20 دی 1395 ساعت 21:55

از آنجایی که سرعت لود و بارگذاری سایت تاثیر بسزایی در سئو و بهینه سازی سایت یا وبلاگ و در این راستا جذب بازدید کننده دارد؛ لذا بررسی سرعت و لودینگ سایت یا وبلاگ اهمیت می یابد. پس چگونه می توان عوامل موثر بر سرعت اجرای سایت را شناسایی و آنها را بهینه کرد؟

در مجموع نرم افزار های زیادی برای بررسی و فهمیدن عوامل موثر بر سرعت سایت وجود دارد. اما برای سهولت در این امر ما ابزار آنلاین و وبسایت های فعال در این زمینه را معرفی میکنیم که دسترسی به آنها نیز آسان تر و سریع تر است. دقت کنید که در این پست ما تنها می خواهیم سرعت و لود سایت مورد نظر را مورد بررسی قرار دهیم و با روش های بهینه کردن آن که گاهی اوقات تخصصی است و ریزه کاری های زیادی دارد کاری نخواهیم داشت.

اولین ابزار آنلاین، وبسایت tools.pingdom.com می باشد که با توجه به ظاهر جذاب و زیبا و همینطور رابط کاربری آسان آن می تواند ابزاری مناسب به حساب آید که برای دیدن امکانات آن بهتر است به آن سری بزنید.

دومین سایت، سایت gtmetrix.com است که با آنالیز تقریبا" حرفه ای خود، عوامل تاثیر گذار بر لود و سرعت سایت مورد نظر را ارائه می دهد و ابزاری مناسب برای ساماندهی و اداره سایت برای مدیر سایت به حساب می آید.

ابزار دیگری نیز وجود دارند که ما به همین دو ابزار اکتفاء میکنیم و کلام را مختصر میکنیم. باز هم متذکر میشویم که در این پست فقط دو ابزار برای بررسی سرعت و لودینگ سایت یا وبلاگ معرفی شدند و روش های بهینه سازی در مخلص این کلام نمی گنجند و برای همین امر نیز این ابزار معرفی شدند که شما باید آنها را شناسایی و بهینه کنید.